Jedná se o nejvýkonější verzi Led kroužků UHP V3 (Ultra Hight Power), které využívají moderní technologie SMD LED. Jasně viditelné za každé situace.

Součástí relé je i možnost zapojení na interiérové osvětlení pro docílení efektu tzv. ´´Fadeout,,. Při odemknutí se kroužky rozsvítí a po zamknutí pomalu vyhasínaj.

Výhoda těchto V3 kroužků oproti ostatním je že odpory jsou technicky řešeny mimo světlo, takže nedochází k odpalování odporů a následnému spálení diod. Plastový kryt je navržen tak, aby veškerá svítivost byla mířena na střed tudíž už z dálky jsou viditelné pěkné ostré kruhy. Nikoliv klasiké lupovité kryty které akorát roztahají svítivost po celém světle.


Jeden kroužek se skládá ze 126 kusů diod.

Obsah balení:
4x SMD kroužek
1x relé
8x plastové úchyty
16x samolepící oboustraná fixace
4x moduly na snížení svítivosti
+ stručný návod (v případě nouze tel. podpora)

Součástí balení jsou i ztlumovací moduly, které slouží ke snížení svítivosti o 50% při zapnutí parkovaček nebo klasických potkávaček. Závisí na zapojení. Hlavním účelem těchto modulů je, aby nedocházelo k oslňování protijedoucích vozidel. A samozřejmě přispívají, tak i k prodloužení životnosti, diody se tolik nezahřívají jako když svítí na 100% a ze zadní strany do nich peče žárovka.
Jednoduchá montáž. Moduly se zasunou do konektoru od kroužků a poté do kabeláže.

Výhody:
- Vysoká odolnost vůči vibracím a změnám teploty
- Jednoduchá instalace
- Živostnot 30 000 hodin i více


UHP V3 Angel eyes + ztmavovací moduly

  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 700,00Kč


Tagy: UHP V3 Angel eyes + ztmavovací moduly pro BMW X5 E53